rimorkio

Shitet nga: jetmir 08 Sht 06:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim