shes kamioneten 608 kiper

Shitet nga: ragip 30 Tet 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes 608 kiper asht i qlajmruar asht ne gjendje shum te mir 3.8 dizell baj ndrrim viber +38649590000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim