shes kubota

Shitet nga: ibrahim 24 Jan 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kuboten 1.7 ton viti 1999 i ka tri lug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim