shes man 32 414 v

Shitet nga: fatos 09 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man 32 414 viti 2001 kamioni asht ne gjendje te mir teknike kamini asht me kran ka rotarder klim tepomat eshum eshum sene ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim