shitet

Shitet nga: sedat 18 Dhj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveko 2,8 dizell vit 2000 regjitrim skadon 06/01/2016
kabina per ngarkes 3.6 min
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim