volswagen t4 2.5 dizell me klim viti 2003

Shitet nga: t4 04 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   4 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
gumat taz mrena ka tavolin buks presim musafyrt komb ska guma ve bandash e shesim per kaqak pulav motorrin e ka plot me voje pulav te katunit kaqaki e pulav e 8.9 edh ni aher te love tri lop i zen muzati muni me ba seks me lop te sharit bullicat bajna uj me ta meni fjal asht tiptop guma e shperthyne muzati i kcen lop sa shtin karin e madh knusi i kcen pules ja fut karin e madh e shesim lop pes 15 vjeta i ka e shesim kompresor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim