Iveco Daily 35c17

Shitet nga: Shefik Dje 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 207 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shitet furgoni iveco ne gjendje te mir regjitrimi i par ne ks dupllak me klim viti 2006.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim