Iveco stralis euro 5

Shitet nga: Shefik 18 Jan 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Stralis
Iveco stralis viti 2008 automat... i sapo ardhur nga zvicrra gjendje perfekte per me shum info 044 810 368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim