Rimorkio per Verur 2000 kg

Shitet nga: Jashar Muqa 17 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 66 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet nga data 16.07 esht ne gjendje shum te mir deri ne 2000 kg 3 metra me 1.50

Pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim