Mercedes-benz 313 CDI 07

Shitet nga: Besnik Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 313
sprinter duppelkabin 313 kw95 129ps pesha bartse esht 1,500kg 258900 me liber te servistit i pa duganuar . Ndrim nuk baijm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim