Mercedes-benz sprinter 313 CDI 04

Shitet nga: Besnik Sot 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes-benz Sprinter 313. Viti i prodhimit 2004 , 221.500km. Pesha bartese 1.5t. Per me shume informata mund te kontaktoni ne po te njejtin numer edhe viber +38649149803. i pa duganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim