Makina te zdrukthtarise ne shitje

Shitet nga: Xhavit Fondaj 23 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina ndërtimi
Makina te zdrukthtarisë : Caf. Dikt, Obrikter, Frezë dhe Zingjir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim