Maqin per nivelizim

Shitet nga: Ismajl bytyqi 14 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina ndërtimi
Shes maqin per nivelizim(ibercuk) ne gjendje shum te mir.4 klipsh .Me gjitha paisjet e mundshme si dhe 30 metra zorr f-50
Po ashtu edhe gledin rrafshus i ardhur nga zvicerra ne gjendje shum te mir.Për më shum na kontaktoni ne numrat 044263368 dhe 049772911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim