Shes Maqinen per Prodhimin e Gypave te betonit

Shitet nga: KZ 08 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina ndërtimi
Shes maqinen per prodhimin e gypave te betonit fi1000 komplet me meshalic,pumpa,klipi,vibratorat dhe unazat 40 cop. Tegjitha ne gjendje te mire

Per me shum info
044 198 543
049 198 543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim