Ismaijl Kurtishaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHARRI 31 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina udhëtimi
SHITEN 2 AUTOBUSA SETRA 315HDH VITI I PRODHIMIT 1993 DHE 315HD VITI I PRODHIMIT 1994.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim