Setra 215 hdh

Shitet nga: xhevdet kuqi 28 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina udhëtimi
Shes Autobus Setra 215 hdh viti prodhimit 1992.
Autobusi është ne gjendje perfekte si teknike ashtu dhe vizuale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim