Mercedes 308 -90 viber +38649346371

Shitet nga: edis 06 Shk 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Therandë
Shitet Urgjent Mercedes 308 me 2 ulse kamioneta esht e qlajmruar nuk ka denim
Vrejtje ; Kamioneta ka branikin e par e demtuar duhet me ja nderru as gje tjeter . Numrat kontaktues 044637442 si dhe ne ipko-VIBER +38649346371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim