Mercedes Benz 608

Shitet nga: Ilir 09 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Therandë
Mercedes Benz 608 5 ulse kabin dhe kiper viti 1996 ne gjendje shume te mir rks
Km 180000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim