Mercedes Benz Sprinter 311 MAXI-01

Shitet nga: ........ 23 Pri 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes Sprinter 311 MAXI viti i prodhimit 2001 i po sa ardhur nga Gjermania ne gjendje te mire teknike dhe optike me rimorkjo te gjat 3.30m posedon vetem 173 mij kilometra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim