Mercedes Sprinter 311 Cdi Maxi -01

Shitet nga: ........... 16 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes Sprinter 311 CDI MAXI viti i prodhimit 2001 i po sa ardhur nga Gjermania ne gjendje te mire teknike dhe optike me 173 mij kilometra dhe rimorkjo te gjat 3.30m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim