Ngarkuese

Shitet nga: . 12 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Therandë
Eshte ne gjendje shum te rregullt , ka lugen ngarkuese dhe perzierse te betonit qmimi eshte 16.000€ me te dy luget . Pa lugen perzierse eshte 12.500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim