OPEL VIVARO CDTI -10

Shitet nga: Xhevdet Buzhala 18 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Therandë
Shes kombin-furgonin Opel Vivaro 2.0 cdti, T dhe I te kuqe.Viti i prodhimit 2010.Km te kaluara 148000.I pa doganuar, i posaardhur nga Gjermania.Gjendja teknike dhe optike eshte perfekt.Qmimi 8000 euro.Mundesi ndrrimi me ndonje vetur ne kete barazvler,psh. Mercedes, Audi,Golf, Passat, BMW etj.Mundesi ndrrimi edhe me material ndertimor te ndryshem apo edhe me material per ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim