Kryejme sherbime deri ne lartesi 12 m per 30€ ora.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: herolind 22 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Pirrungritës
Per kontakt ne numrat e telefonit 045 666 554 , 049 431 068 dhe 049 606 574.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim