Rimorkio per bartjen e bagerav

Shitet nga: Liridon Dje 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Pjesët rezerve
Rimorkio per bartjen e bagerave deri ne 8ton dhe me sistem frenimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim