RIMORKIO

Shitet nga: Luli 14 Qer 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Therandë
Rimorkio per transport te automjetev dhe bagerav deri 3 ton esht e doganuar e ardhur nga zvicrra te gjitha dokomentat i ka ne rregull e gatshme per pun ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim