Bëjm korrjen e misrit

Shitet nga: Blerim 20 Gsh 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina korrëse
Bëjm korrjen e misrit. Qeron misrin dhe bën bluarjen e talles gjindemi ne komunen e suharekes per qdo inf 049 24 24 76. Blerimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim