Kombajn

Shitet nga: fisnik 27 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina korrëse
Shitet makina per korrje marka Gjuro Gjakoviq HR770. Tipi 2114 viti prodhimit 1988 e ka edhe rederin per miser. Ndrrim i mundshem me traktor dhe me kerr

NR 044 630783 - 049 630783
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim