Kosa per kositje

Shitet nga: Armend 01 Sht 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina korrëse
Kosa asht ne gjendje te rregullt kosit mir dhe shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim