Zmaj 133

Shitet nga: ....... 05 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina korrëse
shitet zmaj 133 ne gjendje te rregullt, ndrrim i mundshem me RAKOVIC 76 dhe ZMAJ 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim