Presa bujqesore

Shitet nga: arben 16 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina lidhëse
Shes mimipres ne gjendje te regull presa lidh ne te lagte dhe te teren per me shum kontakt 049667532 044184608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim