Rimorkio plehu

Shitet nga: Muhamet 03 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina lidhëse
Shitet perkolica e plehut ngjendje trregullt siq shihet edhe ne foto i ka zingjirt e ri gomat i ka shum tmira nuk ka asnje defekt me garancion mundeni me ardh edhe me pa per info 044-119-588 dhe 049-119-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim