Goldon

Shitet nga: Titi 22 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes goldonin ne gjendje te rregullt edhe shum i rujtun goldoni dhez ne qels me drita frezen dhe kolicen nr.vetem ne viber.+38649671925 super ofert.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim