Golldan motokultivator

Shitet nga: Sherif 08 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet motokultivatori (golldani) me gjithe kulice ne gjendje shum te mir dhe i gatshem per punë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim