Motokultivator

Shitet nga: Sherif 04 Tet 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Moto-kultivatorë
Makina eshte gjithqka ne rregull dhe ne gjendje te mir per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim