Makin bujqesore

Shitet nga: Qendrim 28 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Makin bujqesore per bluarjen e misrit , perdoret edhe per gjesende tjera , ne gjendje shum te mir sapo e ardhur nga austria...
Per me shum informacione na kontaktoni ne nr e telefonit dhe ne viber :
049 519 361 & 049 833 344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim