Makin bujqsore

Shitet nga: Sherif 04 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Makina eshte ne gjendje te mir dhe e gatshme per pune sherben per sperkatje .Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim