Mjet(karroce) transporti per kafshe e gjesende t..

Shitet nga: Xxxxx 17 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Mjet(karroce) transporti per kafshe ose gjesende tjera.Munde te ngjitet per qfaredo automjeti(veture ose ndonje makine tjeter),e lehte dhe e thjeshte per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim