Motorr sharra

Shitet nga: xxx 25 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
shes dy motorr sharra te ardhur nga zvicrra
motorrat jan te firmes Groner dhe Mkullosh
Groneri 114
Mkulloshi 118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim