Motorr sharra

Shitet nga: xxxx 24 Dhj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Shes dy motorr sharra shum te mir
motorrat jan te ardhur nga zvicrra
dhe jan te firmes
Groner 114
Mchullosh 118
Qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim