Pemë limoni ne saksi

Shitet nga: Arsim 25 Tet 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Esht limon ne saksi esht i plot me lula e limona .ka pas limona dej 180 copa .kush asht marakli munet me marr se esht e hishme dhe ka arom shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim