Perkulic

Shitet nga: fahri 09 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Perkulic per transport te shum gjerav dhe eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim