Pleh Deleve dhe Lopeve

Shitet nga: Zenel 02 Nën 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Pleh shtalle apo natyral te Deleve dhe te Lopeve posedojm me shumice presim bleresi serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim