REZERVAR 1000 LITRA

Shitet nga: privat 12 Gsh 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
SHITET REZERVARI 1000 L I ARDHUN NGA GJERMANIA ASHT ME PALET PERFUNI DHE ME RRETHOJA METALI SHUME I MIRE VEQ 1 HER U ZBRAZ ME 1 FJAL ASHT I RI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim