Rimorkio

Shitet nga: Tafolli 27 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Shitet Rimorkjo ashte e lehte dhe shum e forte. per ma shum info. 044 708 861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim