Sharr per deru

Shitet nga: Qendrim 28 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Shes sharren ne gjendje te rregullt , e sapo ardhur nga austria...
Per me shum info na kontaktoni ne nr e telefonit dhe ne viber :
049 519 362 & 049 833 344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim