motorr sharr

Shitet nga: xxx 24 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
shes dy motorr sharra te ardhur nga zvicrra
motorrat jan te firmes groner dhe mkullosh
groneri 114
mkulloshi 118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim