FERGOSAN

Shitet nga: sedat 08 Jan 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shites traktorin Fergosan 39 ne gjendje shum te mire,ndrrimi i vait dhe filterat gjithmon me kohe i jan ndrruar,ne maqin nuk osht i riparuar asnjeh, me gom ate reja ne gjendje shummm te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim