Goldan imt 509

Shitet nga: Hajrulla Kabashi 10 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Shes goldanin IMT 509 me kolic dhe kos eshte ne gjendje te mire per me shum info ne tel 049 444157. Qmimi 1000 ero pa kos 1300 me kos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim