IMT 539

Shitet nga: f.b Dje 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
shes imt 539 i kam 5 copa ne gjendje shume te mir njeri eshte i vitit 2005 tjetri 2001 dhe nje tjeter 1987 per me shume kontakto ne numer te Telefonit ....... Qmimet prej 2700 € deri 4900 €. -- 044 169 652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim