Traktor freguson 39 dhe multikultivator( golldan)

Shitet nga: Shpejtim 18 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shes 2 traktora njeri fregusan 539, tjetri golldan jan ne gjendeje te shkelqyer, posedojn edhe dokumenta. Per me shum na kontaktoni 049/104-120.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim